Addons Addons, klasördeki yerleri

Konuyu başlatan #1

WolfaR

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhaba buradan indireceğimiz addonları oyun klasöründe hangi dosyanın içine atıyoruz. Bir de Zygor Guides gibi bir addons var mı ücretsiz ulaşabileceğimiz :)

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Merhaba buradan indireceğimiz addonları oyun klasöründe hangi dosyanın içine atıyoruz. Bir de Zygor Guides gibi bir addons var mı ücretsiz ulaşabileceğimiz :)
Merhabalar,

Oyun ana klasörüne giriş yaptığınızda;
Interface/Addons yolunu takip ederek, çıkarttığınızda sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Masbomlika

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhabalar,
Oyun içerisindeki "Game Menu"de "AddOns" seçeneği yok bende. Neden kaynaklanıyor olabilir?
Teşekkürler..

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Merhabalar,
Oyun içerisindeki "Game Menu"de "AddOns" seçeneği yok bende. Neden kaynaklanıyor olabilir?
Teşekkürler..
Merhabalar, geri dönüş için teşekkür ederiz. Oyuna giriş ekranında karakterinizin belirdiği kısımda sol alt köşede addons kısmından yüklemiş olduğunuz dosyaları aktif edebilir ve kapatabilir siniz.

Masbomlika

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhabalar, geri dönüş için teşekkür ederiz. Oyuna giriş ekranında karakterinizin belirdiği kısımda sol alt köşede addons kısmından yüklemiş olduğunuz dosyaları aktif edebilir ve kapatabilir siniz.
Oradan aktif ettim ama ona rağmen oyun içerisinde açılmıyor. Oyunu tamamen kaldırıp yeniden yüklesem sorun çözülür mü acaba?

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Oradan aktif ettim ama ona rağmen oyun içerisinde açılmıyor. Oyunu tamamen kaldırıp yeniden yüklesem sorun çözülür mü acaba?
Kullandığınız addonslara ilişkin sürüm farkı olabilir, 3.3.5a olarak uyumlu olması gerekmektedir.
Bizim verdiğimiz linklerden mi? Temin ettiniz.

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Karakter seçme ekranında sol alt köşede ki, addons kısmından tıkladığınızda yüklemiş olduğunuz addonslar listelenecektir. Buradan yanlarında ki kutucuklara " tick " işaretlediğinizde ve " All " hepsi seçeneğini seçtiğinizde addonslarınız aktif olacaktır.