1. Oyuna üyelik almak için TIKLAYINIZ.
    Set realmlist logon.elementarywow.com, Set realmlist logon.turkwow.net

? Yardım Auction House

Konusu 'Yönetici İrtibat' forumundadır ve Brookholy tarafından 8 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Brookholy

Brookholy Kayıtlı Oyuncu Üye

3
    5
    Bay
    --------Bildiğiniz üzere oyuncu sayımız değişiklik gösteriyor. Oyun içinde birbirimizle denk gelemiyoruz bazen. Meslekler ve ihtiyaçları arkadaşlarımızdan karşılayamıyoruz bu yüzden, mesela enchant - soket gem gibi matları ve ya gemleri o mesleği kasmış arkadaşımız yoksa bulamayıp bekliyoruz. Bu durumun değişmesi için GM den bir isteğim var ve ya bir öneri diyebilirim.

--------Ah'ye makul fiyatlarda Gemleri ( mavi sarı kırmızı ve ara renkleri + meta) koyabilirmisiniz. Bu sayede oyunda hareketlilik olur ve oyun içindeki fazla goldları toplamış olursunuz, :emoji_relaxed:
    --------Enchanting matlarını + koyulabilirse Enchantları Ah de görmek isteriz.
    Ekstra: Clothlar - Madenler - Çiçekler olabilir.
    --------not: Triump kastım, item aldım enchantı ve gemi eksik ah ye gidip buna uygun bir gem ve enchant almak isterim. İhtiyacım olanın dışında almayı düşünmem bile, birbirimize saygımızı kaybetmememiz gerekir böyle güzel bir platformda.
    -------:emoji_point_up:Suistimal edilebilir bir durum fakat bunu siz görebilirsiniz gereğinden fazla alana yaptırım yapılabilir.
    --------Sizin içinde makul bir öneri ise gereğinin yapılmasını rica ederim :emoji_relieved: İyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ağustos 2017
    mogiddo ve Amanda bunu beğendi.
  2. Khaleesi

Khaleesi Yönetim Ekibi Administrator C++ Uzmanı Takım Lideri

437
    77
    Bay
    Horde
    80
    B. Elf Paladin
    Khaleesi, Klaus
    Merhaba, bizim ile iletişime geçtiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz.
    Oyuncularımızın düşünce ve fikirleri bizim için önemlidir.
    Yöneltmiş olduğunuz öneri ve düşünceleriniz, yönetim toplantılarımızda değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
    Keyifli oyunlar dileriz.

Gönderim, mobil
    mogiddo ve Brookholy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş