1. Oyuna üyelik almak için TIKLAYINIZ.
    Set realmlist logon.elementarywow.com, Set realmlist logon.turkwow.net

? Yardım Class' lara göre Meslekler Ne Olmalı?

Konusu 'Meslek Sorunları' forumundadır ve WolfaR tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. WolfaR

WolfaR Kayıtlı Oyuncu Üye

20
    7
    Bay
    Arkadaşlar Merhaba. Ben kafama takılan her şeyi sorarım :) Blood elf rogu kasıyorum pve ya da pvp farkeder mi bilmiyorum ancak hangi meslekleri kasmam lazım? First Aid açık şuan bir tek belki de yanlış açtım iptal etme şansım var mı onu da bilmiyorum. Sayın Admin; bizi birazcık daha aydınlatarak hangi sınıf hangi mesleği kasmalı, "elementary wow için", hani eski ve sürekli oyuncular bilir ama ben pek bilmiyorum mesela :) yol gösterirseniz memnun kalırız. Bana göre oyunun zevk almaya başlanacak en güzel zaman 80 lvl sonrası, o yüzden de bir an önce 80 olabilmek için elimizden geleni yapmak isteriz. İyi çalışmalar, iyi oyunlar...

2. Khaleesi

Khaleesi Yönetim Ekibi Administrator C++ Uzmanı Takım Lideri

432
    76
    Bay
    Horde
    80
    B. Elf Paladin
    Khaleesi, Klaus
    Merhabalar, forum'da ki yetkili arkadaşlarımız rehberler hazırlamaya başladılar.
    Zamanla her class için rehberler gelecektir, First aid yardımcı meslek olduğu için doğru karar vermişsiniz.
    Ana mesleklerinizi Engineering ve Mining olarak seçebilirsiniz. Bizler genel kullanımları yazabiliriz.
    Farklı rehberler hazırlayarak kullanım gösteren oyuncularımız vardır.
    Tabiri caizse : Her oyuncunun yoğurt yiyişi farklıdır. :emoji_grinning:

WolfaR bunu beğendi.
  3. WolfaR

WolfaR Kayıtlı Oyuncu Üye

20
    7
    Bay
    Teşekkür ediyorum. O halde hazırlık yapan arkadaşlara Allah kolaylık versin merakla bekliyoruz :)
    İyi Çalışmalar...

Sayfayı Paylaş