1. Oyuna üyelik almak için TIKLAYINIZ.
    Set realmlist logon.elementarywow.com, Set realmlist logon.turkwow.net

Rehber Classlara yönelik armor, silah, trinket vs. kısacası item rehberi oluşturma

Konusu 'PvE Rehberleri' forumundadır ve WolfaR tarafından 26 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. WolfaR

WolfaR Kayıtlı Oyuncu Üye

20
    7
    Bay
    Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi bu konularda yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlar biz tecrübesizlere biraz yardımcı olurlarsa çok seviniriz diye düşünüyorum. :) Ben mesela rogue olarak silah ve armorları nerelerde bulabilirim hangi mob veya boss lardan item düşer veya bu itemleri nasıl yükseltebilirim?? gibi konularda desteklerinizi bekliyorum.
    Herkese kolay gelsin...

Manowar bunu beğendi.
  2. Brookholy

Brookholy Kayıtlı Oyuncu Üye

3
    5
    Bay
    Atlasloot addonu var bunu indirip oyun addonlarının içine atıyorsun oyundan girip istedigin itemleri hangi bosslar atıyormuş görürsün. geri kalanı da araştırabilirsin. ''Assas rogue stats items'' gibi soruları google sor karşına çıkacaktır.
    Not: Hazıra konmak iyi değildir kendin araştırırsan akılda kalır ve içine siner :emoji_wink:

WolfaR ve Manowar bunu beğendi.
  3. WolfaR

WolfaR Kayıtlı Oyuncu Üye

20
    7
    Bay
    Teşekkür ederim Brookholy. Tavsiye ettiğin addonu indireceğim. Ancak "Not" kısmına takıldım açıkçası :) benim istediğim zaten senin yaptığın şey: addon konusunda bir öneride bulunmuşsun mesela anlatmak istediğim bu. Bir öneri veya bir yönlendirme. Hani tutup ta buraya detaylı olarak açıklayın demiyorum demem de. Talent dizilimi konusunda da aynıydı ben çok araştırdım ama nette çok fazla ingilizce ve çok fazla değişik talentler olduğu için işin içinden çıkamadım dilimizi konuşan oyunu da oynayan bir abimiz yardımcı oldu sonra başka arkadaşlar da fikir verdi falan fıstık :) Ben araştırmayı severim sürekli araştırıyorum zaten doğrusu nedir ne nerededir falan neyse uzatmıyım. Hazıra konmak gibi bir çabam yok ama tavsiyeni alıyorum teşekkürler iyi oyunlar

Brookholy bunu beğendi.
  4. Amanda

Amanda Kayıtlı Oyuncu Üye

10
    18
    Bay
    Paladin
    Horde
    Belideyvia
    Oyun için de Belideyvia,Healrootboyz,Amanda
    bu üç karaktere giriyorum genel de istediğin zaman sorularını yönlendirebilirsin.Öneride bulunabileceğim bir çok konu olduğuna inanıyorum

CGD, WolfaR ve Manowar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş