✓ Çözümlendi Connection hatası

Konusu 'WOW Destek' forumundadır ve Melantis tarafından 28 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Melantis

Melantis Kayıtlı Oyuncu Üye

10
    0
    Bay
    Oyuna girdim dediğiniz gibi realimst dosyasındaki .rog u .com yaptım girişte kullanıcı adımı ve şifremi yazdım e-postamı değil ama bu hatayla karşılaştım yardım eder misiniz? -Fotoğrafı yüklemeye çalıştım fakat boyut nedeniyle yükliyemedim ayzanı buraya yazıyorum : Unable to connect.Please try again later.If the problem persist,please contack technical support at : ........ Burada da blizzardın sitesi bulunmakta. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

2. Khaleesi

Khaleesi Yönetim Ekibi Administrator C++ Uzmanı Takım Lideri

493
    88
    Bay
    Horde
    80
    B. Elf Paladin
    Khaleesi, Klaus
    Merhabalar,
    realimst dosyanızın içeriğini Set realmlist logon.elementarywow.com
    olarak yazmalı ve kaydetmelisiniz.

Oyuna girişlerde sorun ve problem yaşamamanız adına her zaman bizler Full kurulum linkleri olan 7 partlık
    rar dosyalarını indirerek oyuna giriş yapmanızı önermekteyiz.
    https://elementarywow.com/konular/oyuna-nasil-baglanirim-how-to-connect-to-the-game.2/
    Bunun haricin de buradan oyuna üyelik oluşturmalısınız. https://wotlk.turkwow.net/
    Oyuna üyelik alım işleminde Özel harf veya işaret kullanmayınız.
    Oyuna giriş ekranında kullanıcı adı kısmına Mail adresinizi değil, kullanıcı adınızı yazmalısınız.

Bu işlemleri doğru şekilde gerçekleştirdiğiniz zaman sorunsuz bir şekilde oyuna bağlanabilirsiniz.

3. Melantis

10
    0
    Bay
    Dediklerinizi zaten yapmıştım.Şuan farkettim realimst dosyasıyla ilgili bir sorun yaşamıştım kendim bir not defteri açıp adını realimstt koymuştum şimdi bir t yi sildim ve girdim fakat şimdi login server down yazısı çıkıyor.

4. Khaleesi

Khaleesi Yönetim Ekibi Administrator C++ Uzmanı Takım Lideri

493
    88
    Bay
    Horde
    80
    B. Elf Paladin
    Khaleesi, Klaus
    Merhabalar,
    yazılan adımları tekrar gözden geçirmenizi tavsiye etmekteyiz.
    İnceleyin mutlaka gözünüzden bir şey kaçmış olmalıdır.
    Çözüm bulamaz iseniz tekrar takıldığınız yeri yazmaktan asla çekinmeyiniz.

5. Melantis

10
    0
    Bay
    Dediğim gibi hal aynı hatayı alıyorum print screen çektim ama dosya boyutu fazla dedğinden atamıyorumda sanırım oyunu tekrardan indirticeksiniz illa torrentten indirmiştim bu sefer part part olarak indiririm.

Sayfayı Paylaş