Konuyu başlatan #1

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Kararlaştırılmış Sunucu Bakımları

Bildiğiniz üzere daha stabil ve uptime sürelerini daha yüksek düzeylere çekmek adına, veri merkezleri zamanlanmış bakımlar yapmaktadırlar. Veri merkezine ilişkin yada bizim serverimize ilişkin yapılacak olan zamanlanmış genel veya kişisel bakım ve çalışmalara ait bilgilerin duyurusunu buradan yapacağız ki, siz oyuncularımız endişelenmesin, merak etmesin.

spd.png dgn2.png ovh.png

Not: Bu bakım çalışmaları, hat bakımları, donanımsal arıza yada parça değişikliği, kabin bakımları gibi bir çok etkeni kapsamaktadır.

Sunucu bakımları çizelgesi :
1. 30.04.2017 - 01.05.2017 gecesi saat 01:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

2. 02.05.2017 - 03.05.2017 gecesi saat 01:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

3. 10.05.2017 saat 12:45

4. 05.07.2017 saat 12:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

5. 13.07.2017 saat 13:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

6. 10.08.2017 saat 15:45

7. 28.08.2017 - 29.08.2017 gecesi saat: 00:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik bir kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

8. 02.11.2017 saat: 05:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik bir kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

9. 14.11.2017 saat: 12:00

10. 17.11.2017 saat: 12:30

11. 26.12.2017 saat: 14:30

12. 11.01.2018 saat: 01:00

13. 19.01.2018 saat: 16:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik bir kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

14. 02.02.2018 Saat: 00:30
itibarinden sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

15. 14.02.2018 Saat: 00:10
itibarinden sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

16. 12.04.2018 Saat: 23:59

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #2

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Bakım çalışması yapılmaktadır. Buradan ne zaman, hangi saatlerde bakım çalışmasının yapılacağını siz değerli oyuncularımız an ve an bakabilirsiniz.
Bakım tamamlanarak sunucu aktif edilmiştir.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #5

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
2. 02.05.2017 - 03.05.2017 gecesi saat 01:00 itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #6

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
3. 10.05.2017 saat 12:45 itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #7

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
4. 05.07.2017 saat 12:00 itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #8

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
5. 13.07.2017 saat 13:00 itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #9

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
6. 10.08.2017 saat 15:45 itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik kesinti ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #10

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
7. 28.08.2017 - 29.08.2017 tarihlerini bir birine bağlayan gece saat: 00:00 itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik bir kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:

Manowar

CEH (supervisor)
Administrator
Veri tabanı uz.
Bugün itibari ile önümüzde ki günlerde bir çok Süpriz Yenilik siz değerli oyuncularımızın daha keyifli ve sorunsuz oyun deneyimi yaşamaları için oyuncularımızın kullanımlarına sunulacaktır. Yenilikler sırasıyla aktif edilecektir. Aktif edilen her yenilik forum ve facebook sayfamızda tanıtılacaktır.

Buna Ek Olarak;
Quest = %99.9
Achievement = %99.9
Auction House = %100

Tüm alanlar dahil olmak üzere başta; wintergrasp, raid, dungeon, battleground ve arena bölgeleri %98.9 ile %99.9 oranın da çalışır duruma gelecektir. Sorunlu yada sorun oluşturabilecek kısımların düzeltilmesi sürekli olarak devam etmektedir.

Oyuncularımız isterse Yapılan Güncellemelere İlişkin Bilgilendirmeleri bu alandan takip edebilirler.

Konuyu başlatan #12

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
9. 14.11.2017 saat: 12:00

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #13

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
10. 17.11.2017 saat: 12:30

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #14

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
11. 26.12.2017 saat: 14:30
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir kaç saatlik bir kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.​

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #15

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
12. 11.01.2018 saat: 01:00

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #16

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
13. 19.01.2018 saat: 12:30 veyahut saat 16:00
itibarin den sonra bakım çalışmasına alınacak olup, yaklaşık bir saatlik bir kesintinin ardından tekrar aktif olacaktır.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #17

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
14. 02.02.2018 Saat: 00:30

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #18

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
15. 14.02.2018 Saat: 00:10

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #19

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
16. 12.04.2018 Saat: 23:59

Son düzenleme: