? Yardım Meslek ve Warrior Skill'leri

Konuyu başlatan #1

Sylar

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhaba,
2016 kasım ayında askere gittim ve 2017 mayıs ayında teskere aldım. server sıfırlanmış. chardaki mesleğim silinmiş. defensive stance ve berserker stance silinmiş charımdan. konu hakkında destek alabilir miyim?

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Merhaba,
2016 kasım ayında askere gittim ve 2017 mayıs ayında teskere aldım. server sıfırlanmış. chardaki mesleğim silinmiş. defensive stance ve berserker stance silinmiş charımdan. konu hakkında destek alabilir miyim?
Merhabalar, öncelikle hoş geldiniz. Genel kapsamlı bir güncelleme yapıldı. Konularımızı okuduğunuzu varsayar isek, anlayışınız için teşekkür ederiz. Class görevlerini yeniden yapmalısınız. Mesleğinizin sorunsuz olarak karakterinizde olması gerekli, eğer bulunmuyor ise en kısa zamanda aktif olur olmaz yardımcı olunacaktır. Hiç bir oyuncumuzu mağdur etmeyiz.:emoji_construction_worker:

icemaster

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhaba,

Oyunda ticket da açtım bununla ilgili ancak buradan da yazmak istiyorum. Warrior ile 50. leveli geçtim. Berserker stance için görev yapmaya Fray Island a gittim ancak mobdan alamıyorum görevi. Daha doğrusu görev göremiyorum. Yapmam gereken birşey var mı acaba?

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Merhaba,

Oyunda ticket da açtım bununla ilgili ancak buradan da yazmak istiyorum. Warrior ile 50. leveli geçtim. Berserker stance için görev yapmaya Fray Island a gittim ancak mobdan alamıyorum görevi. Daha doğrusu görev göremiyorum. Yapmam gereken birşey var mı acaba?
Merhabalar.
Map kısmından low level questleri göstermesi için tick vermelisiniz. Daha sonrasında gözükmeyen görevler gözükecektir.