1. Oyuna üyelik almak için TIKLAYINIZ.
  Set realmlist logon.elementarywow.com, Set realmlist logon.turkwow.net

Rehber Mining - Madencilik Nedir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar için Rehberler' forumundadır ve Khaleesi tarafından 25 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

 1. Khaleesi

  Khaleesi Yönetim Ekibi Administrator C++ Uzmanı Takım Lideri

  437
  77
  Bay
  Horde
  80
  B. Elf Paladin
  Khaleesi, Klaus
  Mining mesleği dünyanın farklı yerlerinde ki değerli taşları toplamak için kullanılır.Tek başına para kazandıran bir meslektir herhangi bir mesleğin desteğine ihtiyacı yoktur.Bu meslekten toplanan taşlar asıl olarak Enginerların ve Blacksmithlerin işine yarar bu taşları onlara satabilirsiniz.

  Bu mesleği edinmek için bulabilceğiniz ilk Mining Trainer dan öğrenebilirsi niz.Mesleği öğrendiğinizde Skill kitabınızda ''Find mine'' yani maden bulma skill inizin eklendiğini görebilirsiniz.Bunu açıp etrafta dolaşarak mini map inizde çıkarabileceğiniz madenleri görebiliriniz.

  Bunun dısında meslekte kazıyapabilmeniz için gerekli olan Mining Pick iniz hemen yanındaki vendor dan temin edebilirsiniz.

  Oyundaki madenleri bulmak için daima Find Mine butonunuz açık olarak dolaşın bir kere tıklayıp açmayı ihmal etmeyin yani,mekanları dolaştıkça yeni madenlerle karşılacaksınız.
  maden.jpg
  Dünyada ki maden türlerinin bir kaçı önem ve toplanma seviyelerine göre şunlardır. Copper, Tin, Silver, Iron, Gold, Mithril, Dark Iron, Thorium gibi sıralayabiliriz.

  Bu bulduğumuz Ore (eritilmemiş) halde ki madenleri gidip Forge larda eritip bar haline getirebiliriz...

  Kazım çalışmalarınız esnasında düşen elmas tarzı taşları saklamayı ihmal etmeyin genelde yüksek miktardaki fiyatlara satılabilirler.
  OyunHub
   
  Son düzenleme: 25 Ağustos 2017

Sayfayı Paylaş