✓ Çözümlendi oyun girme

Konuyu başlatan #1

djugurgr

Kayıtlı Oyuncu
Üye
merhaba oyunu torrentle indirdim ve realmisti Set realmlist logon.elementarywow.com olarak değiştirdim.oyunu açtığımda kullanıcı adı ve şifremi girdiğimde kabul etmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
merhaba oyunu torrentle indirdim ve realmisti Set realmlist logon.elementarywow.com olarak değiştirdim.oyunu açtığımda kullanıcı adı ve şifremi girdiğimde kabul etmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim
Merhabalar, öncelikle aramıza hoş geldiniz.
Sorun yaşanılmaması için her zaman 7 part olan full kurulum linklerini önermekteyiz.
Oyunu burada ki konumuzdan mı temin ettiniz ?
https://elementarywow.com/konular/oyuna-nasil-baglanirim-how-to-connect-to-the-game.2/
https://wotlk.turkwow.net
adresimizden oyuna üyelik alımı gerçekleştirdiniz mi ?
Oyuna giriş ekranında mail adresi değil, kullanıcı adı ve şifreniz ile mi giriş yapıyorsunuz ?
Panel kısmından üyelik oluşturduğunuz Created yani oluşturuldu yazısıyla karşılaştınız mı ?
Panel kısmına aldığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabiliyor musunuz ?
Oyun dosyaları içerisinde ki bahsedilen dosyanın içeriğini yukarıda yazdığınız gibi değiştirdiğinizi dosyayı kontrol ederek onaylar mısınız ?
Tüm bunları doğru şekilde yaptığınızda sorunsuz giriş yapabiliyor olacaksınız.

Sormak istediklerinizi aklınıza takılanları sormaktan asla çekinmeyiniz. İyi oyunlar.

Konuyu başlatan #3

djugurgr

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Ekran Alıntısı.JPG Ekran Alıntısı1.JPG 7 part olan full kurulum ile oyunu yeniden indirdim.Üyelik alımı için https://wotlk.turkwow.net girip registerden üyelik almaya çalıştığımda bir türlü alamıyorum.ekran resimleri ekli dosyada mevcut.sizden ricam benim adıma üyelik alırmısınız.İyi çalışmalar.

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Resimlerde gözüktüğü üzere iki defa mail adresinizi yazmaktasınız. Altta bulunan kutucuğa sol kısımda ki sayıların toplamını yazmalısınız.

Kolay gelsin ben oyunu indirdim realmlist dediğiniz gibi değiştirdim ve üyelik aldım ayrıca mail adresim ile değil seçtiğim isimle yazdım. Ama bana normal world of warcft üyelik almam gerektiğini söylüyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Kolay gelsin ben oyunu indirdim realmlist dediğiniz gibi değiştirdim ve üyelik aldım ayrıca mail adresim ile değil seçtiğim isimle yazdım. Ama bana normal world of warcft üyelik almam gerektiğini söylüyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.
Merhabalar.
Öncelikle aramıza hoş geldiniz.
Oyunu bizim sizlere sağladığımız torrent vasıtasıyla mı indirdiniz ?
Oyuna panel kısmından üyelik oluşturdunuz mu ?
Ayrıca üyelik oluşturma kısmında özel harf ve işaret kullanımı yapmamanız gerekmektedir.

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Hızlı dönüşünüz içn çok teşşkür ederim sizin linkinizden indirdim. Evet hem bu forum sitesinden ve ve oyun panelinden üyelik oluşturdum.
Oyuna giriş ekranında kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdığınızda sorunsuz bağlanabilmeniz gerekmektedir. Oyun ile alakalı yanlışlıkla bir update gibi bir işlem yapmadınız umarım ?

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Direk rar dosyaını acıp oyunun reamlist yazısını değiştirdim sadece
Full kurulum linklerinden indirdiğiniz zaman zaten kurulum yapmanıza gerek yoktur . Bizim sağladığımız linkler ve torrent dosyasını sizlere sunarken zaten biz siz için kurulumları yapmıştık. 7 partlık rar dosyasını indirdiniz sanırım. Tekrar çıkartıp işlem yapmadan giriş yapmayı dener misiniz ? Ayrıca torrent olarak full kurulum yine aynı şekilde indirebilirsiniz. Kurulumları yapılmıştır. Sağladığımız linkler oyuna hazır konumdadır. Biz kurulum işlemlerini dışarıdan x sunuculardan indiren kişiler için yazmıştık. :)