? Yardım Oyuncu Şikayet Şablonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan #1

Manowar

CEH (supervisor)
Administrator
Veri tabanı uz.
Şikayetçi Olan Oyuncu:
Şikayet Edilen Oyuncu:
Olaya Tanık Olanlar(Varsa);
Olayın Geçtiği Konu:
Olay:

Kanıtlar:

Oyuncu hakkında şikayet konusu açmak istediğinizde yukarı da yer alan şablonu kullanınız.

Şikayetçi Olan Oyuncu: Kendi oyuncu karakterinizin nickini yazın
Şikayet Edilen Oyuncu: Şikayetçi olduğunuz oyuncu yada oyuncuları yazınız
Olaya Tanık Olanlar; Olayın çözümünde katkısı olacağını düşündüğünüz kişilerin nicklerini yazınız. Açılan şikayet konusu ile ilgili doğruluğunun kanıtlaması açısından mesaj atması gerekebilir. Kanıtları bu doğrultuda eklemeniz de fayda var.(Yalancı tanıklık uzaklaştırma sebebidir.)
Olayın Geçtiği Konu: Olayın geçtiği konuyu yazınız. "Örneğin; Haksız kazanç yada Hile"
Olay: Kısa ve anlaşılır cümlelerle şikayetinizi dile getirin(Şikayetin çözümlenmesi için önemlidir.) Anlaşılır olmayan durumlarda şikayetiniz red edilecektir.
Kanıtlar: Şikayet'i kanıtlayacak her şeyi ekleyiniz. Örneğin; Görsel, Video, Ses Kaydı, Vs... gibi.Mutlaka Okuyunuz!;
  • Yönetim hakkında şikayet konusu açmak yasaktır bu konuda kurallarımız açık ve nettir. Açanlar Süresiz olarak uzaklaştırma cezası alacaktır. Herhangi bir yöneticiden şikayetçiyseniz (Khaleesi yada Manowar) parantez içinde yer alan Yöneticilere özel mesaj ile detaylı olarak açıklama yaparak şikayetinizi yapabilirsiniz. Amaçsız yada keyfi özel mesajlarda bu kurala dahildir.
  • Bir üyeden şikayetçiyseniz şikayet konusu açınız veya mesajını özelden yukarıda yer alan yöneticilere iletiniz. Atışmaya girip haklıyken haksız duruma düşüp sizde ceza almayın. Sizi olumsuz etkileyecek eylemde bulundu diye karşılık vermek zorunda değilsiniz. Önce o başlattı, o yazdı bende cevap verdim, gider yaptı dayanamadım, ya napacaktım öyle bekleyecekmiydim, vs... gibi savunmalarda sizi kurtarmaz.
  • Yapılan şikayetlerde üslup sorunun çözümünde etken rol oynamaktadır. Lütfen şikayetinizi dile getirirken anlaşılabilir ve düzgün bir üslup kullanınız.
  • Konularla alakanız yok ise mesaj yazmayınız. Konulara mesaj yazmak zorunda değilsiniz. Nihai kararı bu alanda yetkili yöneticiler verecektir. Aldatmaya yönelik hareketlerde bulunmak uzaklaştırma sebebidir.(Forum ve Oyun alanları dahil)

Bu alanda da Forum ve Oyun Kurallarımız geçerliliğini korumaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...