Konuyu başlatan #1

Furkan

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhaba

2008-2010 yıllarında turkwow da oynuyordum. sonra bıraktım bi ara internetten bu serveri buldum. Server hakkında bilgi verirmisiniz. Oynamaya başladım ama social dan bi baktım 4-5 kişi online. Neden böyle olduğuna inanamadım. Doluluk oranını çok bekliyordum.

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Merhaba

2008-2010 yıllarında turkwow da oynuyordum. sonra bıraktım bi ara internetten bu serveri buldum. Server hakkında bilgi verirmisiniz. Oynamaya başladım ama social dan bi baktım 4-5 kişi online. Neden böyle olduğuna inanamadım. Doluluk oranını çok bekliyordum.
Merhaba, ilk olarak hoşgeldiniz. Şöyle bir alıntı yapalım.
Oyuncu sayısı ilerleyen zamanlarda artış gösterecektir. Sunucumuz'da Sıfır online kalsa dahi, sunucumuz online olacaktır. Bizler çalışmaya devam edeceğiz. Yaz aylarında tekrar eski oyuncu sayısına ulaşılacaktır. Ortak parti olayına gelecek olur isek, şu an o konu hakkında çalışma yapılsa dahi anket ve oylama sistemi sonrası aktif edilir. Şu an daha önemli çalışmalar yapılmaktadır. Tam anlamıyla ileriye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar hakkında ilerleyen zamanlarda duyuru yapılacaktır.
Biz bir aylık yada iki aylık bir oluşum değiliz, uzun yıllar buradayız. Buna inançları olmayan herkese, bunu ispatlamak bizim ilkelerimiz arasındadır.
Bir süreçten geçmekteyiz, oyuncularımızın gerek okul, gerekse iş hayatları nedeniyle aktif oyuncu sayımızın azalması sizleri yanıltmasın.
Herkesin aklında olanları açık ve net şekilde cevapladığımı düşünüyorum.
Çok daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayın.
Bunun bir çok sebepi var. Son zamanlarda verimerkezi geneli olsun veya direk bizlere yönelik olan saldırılar nedeniyle sürekli oyundan düşmeniz bu durumu daha da olumsuz yönde etkiledi. Arka planda bir çok çalışma yapılmaktadır. Bizlerinde düşünceleri bu yöndedir. İlerleyen zamanlarda tekrar eski oyuncu sayısının üstüne çıkacağımızdan şüphemiz yoktur.