✓ Çözümlendi sw boş ben yeniyim. bi el atar mısınız :)

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Hangi tarafda oynuyorsanız, guild isteyebilir ve bize ait ts adresimizi kullanabilirsiniz. Oyuncularımız size yardımcı olacaktır.

wow.ts3adresi.com

Son düzenleme:

Furkan

Kayıtlı Oyuncu
Üye
bende yeniyim server da fakat social dan bakıyorum kimse yok. Neden boş server ? En az alliance ve horde 500 kisi olmasi lazim boyle bir server da

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
bende yeniyim server da fakat social dan bakıyorum kimse yok. Neden boş server ? En az alliance ve horde 500 kisi olmasi lazim boyle bir server da
Merhaba, ilk olarak hoşgeldiniz. Şöyle bir alıntı yapalım.
Oyuncu sayısı ilerleyen zamanlarda artış gösterecektir. Sunucumuz'da Sıfır online kalsa dahi, sunucumuz online olacaktır. Bizler çalışmaya devam edeceğiz. Yaz aylarında tekrar eski oyuncu sayısına ulaşılacaktır. Ortak parti olayına gelecek olur isek, şu an o konu hakkında çalışma yapılsa dahi anket ve oylama sistemi sonrası aktif edilir. Şu an daha önemli çalışmalar yapılmaktadır. Tam anlamıyla ileriye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar hakkında ilerleyen zamanlarda duyuru yapılacaktır.
Biz bir aylık yada iki aylık bir oluşum değiliz, uzun yıllar buradayız. Buna inançları olmayan herkese, bunu ispatlamak bizim ilkelerimiz arasındadır.
Bir süreçten geçmekteyiz, oyuncularımızın gerek okul, gerekse iş hayatları nedeniyle aktif oyuncu sayımızın azalması sizleri yanıltmasın.
Herkesin aklında olanları açık ve net şekilde cevapladığımı düşünüyorum.
Çok daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayın.
Bunun bir çok sebepi var. Son zamanlarda verimerkezi geneli olsun veya direk bizlere yönelik olan saldırılar nedeniyle sürekli oyundan düşmeniz bu durumu daha da olumsuz yönde etkiledi. Arka planda bir çok çalışma yapılmaktadır. Bizlerinde düşünceleri bu yöndedir. İlerleyen zamanlarda tekrar eski oyuncu sayısının üstüne çıkacağımızdan şüphemiz yoktur.