1. Oyuna üyelik almak için TIKLAYINIZ.
    Set realmlist logon.elementarywow.com, Set realmlist logon.turkwow.net

Şikayet Wintergrasp Buff'nın Kötüye kullanımı + yer tespiti hilebazlığı

Konusu 'Hack kullanımı, Şikayet Alanı' forumundadır ve Efe tarafından 13 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

1. Efe

Efe Kayıtlı Oyuncu Üye

22
    15
    Bay
    Nayrmeyr kullanıcı isimli arkadaş çok zeki olmalı ki 2 adet horde karakter sokup wintergraspa kendine buff sağlayıp, üstünede yüzsüzlük yapıp diğer karakterler ile yerimi tespit edip beni kesmeye çalışması. stealth mod'unda buff için oyuna girdiği karakterlerin ekran görüntüsünü alıyordum ki , çok alakasız bir yerde stealth halindeyken işini gücünü bırakıp beni kesmeye çalışması, zaten pve itemli olmama rağmen arkadaşımız onuda beceremedi. Kendisi bi wow kültürü almamış olacak ki bu gibi terbiye dışı davranışlarda bulunması oldukça gülünç.

Horde'de oynayan bütün arkadaşlar şu iki karakteri hiç online görmediklerini söyleyeceklerdir zaten..

Dkmahtoro
    Virajadikkat

IP kontrol yapıldığında zaten durum ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Ayıp olmasın diye en son oyuna aldığı horde charlarıda öldürdü halen aynı yerde sabit ölü sekilde bekleyip wg'yi kısa sürede almasını sağladıktan sonrada karakterler offline olmuştur.

Bu üç karakterinde gerekli şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Ve afk allyde oynayan oyuncuların hordeye karakter sokup buff sağlaması+yer tespiti amaçlı kullanımı ilk defa gerçekleşmiyor. tabi bütün allyde oynayan oyuncular için demiyorum. kim olduğu ortada. kolay gelsin.

2. Amanda

Amanda Kayıtlı Oyuncu Üye

10
    18
    Bay
    Paladin
    Horde
    Belideyvia
    Eğer böyle bir şey varsa ki vardır. Nedensiz bir şekilde güldüm sadece :) O bile yeter yani ne demek istediğime

Efe bunu beğendi.
  3. Khaleesi

Khaleesi Yönetim Ekibi Administrator C++ Uzmanı Takım Lideri

432
    76
    Bay
    Horde
    80
    B. Elf Paladin
    Khaleesi, Klaus
    Kurallarımız gereği üstünlük sağlayacak, haksız kazanç elde edilmesine olanak sağlayan, her türlü işlemler yasaktır.
    Buna istinaneden şikayet bildirimi incelenerek onaylanmıştır. Bahsi geçen karakterler 3 gün süreyle uzaklaştırılmıştır.
    Wintergrasp bölgesinde üstünlük sağlamak maksadıyla yapılan, savaş dengesini olumsuz etkileyerek kazanım elde edilmesini amaçlayan tüm girişimler kurallarımız gereği yasaktır.

Bu gibi durumların tekrarı yaşanması durumunda 14 gün uzaklaştırma cezai işlemleri uygulanacaktır.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2017
    Efe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş