World Of Warcraft Rehber World Of Warcraft Classları ve Özellikleri

Konuyu başlatan #1

Raistlin

Hiçbir başarı tesadüf değildir.
Üye
Druid:
Şekilden şekile girebilen bir sınıf olan druid hibrid bir karakterdir.
Bear Form ( Ayı Formu ) : Ayı şekline bürünerek Bir Tank gibi dayanıklı olabilir.
Cat Form ( Kedi Formu ) : Kedi şekline bürünerek Bir DPS gibi büyük hasarlar verebilir.
Tree Of Life ( Ağaç Formu ): Ağaç şekline bürünerek Bir Kahramanın hayatta kalmasını sağlayabilir.

Hunter:
Mesafeli silahlar konusunda uzmanlaşmış olan bu karakter. Yakın mesafe dövüşlerin de zayıftırlar. Bu zayıflıklarını dünya üzerinde bulunan bazı hayvan türlerini evcilleştirip dostluk kurarak birlikte bir uyum içinde kapatırlar

Mage:
Büyü yetenekleri sayesinde mesafeli saldırı gücüne sahiptir. Tekil ve ya çoklu hedeflere saldırılar yapabilir. Bu özelliklerinin yanı sıra Işınlanabilme, geçit açma, yiyecek ve su yapabilmektedirler. Bu özelliklerine karşın Hafif Zırh ve düşük canı olduğu için çok kırılgan bir karakterdir.

Paladin:
Kutsanmış bir savaşçı türüdür. Tank, DPS, Healer olabilme özelliği ile hibrid bir karakterdir.Raid Dgler için biçilmiş kaftan bir kahramandır çünkü grup üyelerine sağladığı etkiler azımsanamayacak kadar iyidir.

Priest:
Healer olarak çok verimli bir kahramandır. Tek seferde grup üyelerinden çoğunu iyileştirebilir. Ayırca DPS özelliği ile de ön plana çıkabilir.

Rogue:

Görünmezlik özelliklerini kullanarak PVP de çok etkili rol almaktadırlar. Kullandığı silahlarına zehirler sürerek etkisini daha fazla arttırarak zamanla oluşan hasarlar verebilirler.

Shaman:

Elinden her iş gelen hibrid karakterler içerisinde en ön planda olan kahramanımızdır. Kullandığı totemler sayesinde bütün gruba etki sağlar.

Warlock:

Demonları kontrol etme konusunda kendilerini geliştirmiş olan bu kahramanlar bazı demon türlerini çağırarak kendileri için savaşmalarını sağlayabilirler. Zamanla hasar almasını sağlayan lanetleme büyüleri konusunda çok fazla deneyim kazanmışlardır.

Warrior:

Yakın dövüş konusunda çok başarılı bir kahramandır. Giydiği zırhlar sayesinde çok yüksek defans ve cana sahip olabilirler.

Death Knight:

World Of Warcraft Wrath of the Lich King'le beraber oynanabilir olan bu kahraman seviye 55'ten başlar. Death Knight karakterlerini oluşturabilmektedir. Hem Alliance hem de Horde altındaki tüm ırklarda Death Knight sınıfı karakter açılabilir.
 

Nagro

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Bende yeni başlayacağım. hunter gibi hayvan veya yaratıkları evcilleştiren başka bi class varmı ? ve başlangıç olarak hangi classı önerirsiniz???. teşekkürler :emoji_grin:
 

Manowar

CEH (supervisor)
Administrator
Veri tabanı uz.
Bende yeni başlayacağım. hunter gibi hayvan veya yaratıkları evcilleştiren başka bi class varmı ? ve başlangıç olarak hangi classı önerirsiniz???. teşekkürler :emoji_grin:
Oyuncumuza özel mesaj yolu ile konu ile ilgili geri dönüş sağlanmıştır.
Keyifli oyunlar dileriz. :emoji_ballot_box_with_check:
 

Faktaş

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Merhabalar bende yeni başladım başlangıç olarak hangi ırk ve sınıfla başlayıp hangi meslekleri kasmalıyım yardımcı olur muusunuz lütfen?
 

anhiliusTR

Kayıtlı Oyuncu
Üye
merhabalar öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim rpg ve blizzard evrenlerine aşina biri olarak oyunda bir iki çhar birden kullanmak taraftarıyım ancak önceliği dps karaktere mi yoksa item dizmek için kullanacağım enchanter karaktere mi vereyim bilemedim tabii bu ikisi için de ideal ırklar nelerdir bilsem hiç fena olmazdı şimdiden teşekkürler...