✓ Çözümlendi Wow Hata Veriyor

Konuyu başlatan #1

Arithmes

Kayıtlı Oyuncu
Üye
Oyunu kurdum, sitede belirtilen hususlara dikkat ettim ancak Wow'u açmak için tıkladığım zaman,

"Failed to open archive ****/locale-****.MPQ"

diye bir hata alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
Oyunu kurdum, sitede belirtilen hususlara dikkat ettim ancak Wow'u açmak için tıkladığım zaman,

"Failed to open archive ****/locale-****.MPQ"

diye bir hata alıyorum. Nasıl çözebilirim?
Oyun dosyalarınız da eksik bulunmaktadır. İlgili konumuzdan 7 part olarak indirmenizi ve çıkartmanızı önermekteyiz. Böylelikle kurulum işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır. Sağlamış olduğumuz linkler full kurulum olarak hazırlanmıştır.

Weny

Kayıtlı Oyuncu
Üye
1. İhtimal Dosya Eksik veya Hatalı
2. İhtimal Dosya Bozulmuş veya Virüs gibi bir program dosya üstünde oynama yapmış dosya kullanımını engelliyor.
3. İhtimal Dosya Klasörüne oturumu açık olan kullanıcının okuyup/yazma yetkisi yok

1.ihtimal ise Oyunu tekrar temiz bir kurulum yapman lazım.
2.Güzel Sağlam bir Pc Temizliği çözebilir.
3.İhtimalse WoW klasörüne sağ tık>özellikler>Güvenlik sekmesinden açık olan kullanıcının klasörü okuma yazma yetkisini kontrol et. 2 izinde açık olması lazım.

Khaleesi

Yönetim Ekibi
Administrator
C++ Uzmanı
Takım Lideri
1. İhtimal Dosya Eksik veya Hatalı
2. İhtimal Dosya Bozulmuş veya Virüs gibi bir program dosya üstünde oynama yapmış dosya kullanımını engelliyor.
3. İhtimal Dosya Klasörüne oturumu açık olan kullanıcının okuyup/yazma yetkisi yok

1.ihtimal ise Oyunu tekrar temiz bir kurulum yapman lazım.
2.Güzel Sağlam bir Pc Temizliği çözebilir.
3.İhtimalse WoW klasörüne sağ tık>özellikler>Güvenlik sekmesinden açık olan kullanıcının klasörü okuma yazma yetkisini kontrol et. 2 izinde açık olması lazım.
Teşekkür ederim işe yaradı.
Sayın Weny @Weny adlı oyuncumuza yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Arithmes @Arithmes İyi oyunlar dileriz.